منو

اصول و تعهدات ما

در راستای تحقق ماموریت و اهداف خویش، خود را متعهد به پیروی از اصول و خطوط راهنمای 5گانه ذیل می‌دانیم:

1- ضمانت اصالت (Ex.Quality)

در دنیای امروز خودروها دارای حق انتخاب (آپشن‌) و کارکردها متفاوت و متنوعی هستند، لذا بسیاری از قطعات استفاده شده در آنها با وجود ظاهر یکسان، دارای ویژگی‌های عملکردی یا فیزیکی متفاوتی هستند و تشخیص اصالت آنها بسیار دشوار است و نیازمند تجربه فراوان است. از این رو، ما مهم‌ترین تعهد خود را در تامین کالاهای با اصالت و کیفیت (Express Quality) می‌دانیم.  

بدین منظور، تمام تلاش خود را در انتخاب تامین‌کنندگان و شرکای تجاری خود و نظارت بر اصالت و کیفیت کالاهای آنها به کار خواهیم بست. منظور از کیفیت مناسب، اطلاع مشتری از سطح کیفی محصول مورد نظر می‌باشد تا با اطلاع از این موضوع بتواند متناسب با شرایط خود تصمیم درستی در خرید داشته باشد. 

2- سهولت در خرید (Ex.Purchase)

با توجه به دغدغه‌های فراوان در زندگی روزمره افراد و کاهش زمان فراغت، امروزه ارائه خدمات مختلف به صورت دیجیتال، ارزش افزوده ویژه‌ای برای آنها ایجاد می‌نماید. از این رو، ما یکی از تعهدات خود را ایجاد بستری مناسب و مطمئن می‌دانیم، جهت فراهم آوردن امکان خرید سهل و آسان (Express Purchase) برای مشتریان خود.

برای عملیاتی کردن این تعهد، تلاش کرده‌ایم فرآیندهای ثبت سفارش و خرید اینترنتی به صورت کاملاً سیستماتیک و از طریق سرورهای امن با پشتيبانی 24 ساعته، انجام پذیرد. تا مشتریان بتوانند فارغ از محدودیت زمانی و مکانی اقدام به خرید کالاهای مورد نیاز خود نمایند. از سوی دیگر، در طراحی سایت تلاش کرده‌ایم، امکان جستجوی کالاهای مورد نیازی را با بهره‌گیری از گزینه‌های مختلف جستجو تسهیل نماییم.

3-‌ سرعت در ارسال (Ex.Delivery)

به طور معمول خریداری قطعات و لوازم یدکی خودرو در شرایط اضطراری انجام می‌شود، لذا ما نیز یکی از تعهدات خود را سرعت در ارسال و تحویل فوری (Express Delivery) خریدهای مشتریان تعیین کرده‌ایم. به منظور عمل به این تعهد، طراحی بخش ارسال و حمل و نقل کالا هماهنگ با سیاست شرکت مبنی بر خرید مشتریان با کمک و راهنمایی تعمیرکاران معتمد و همکار، صورت گرفته است؛ و به مشتریان اطمینان داده می‌شود خریدهای آنها در كوتاه‌ترين زمان ممكن و با بهترين كيفيت حمل و نقل به دست آنها خواهد رسید. 

در حال حاضر طرح ارسال رایگان بوسیله پیک موتوری در شهر تهران فعال است و در قالب "سفارش اکسپرس" (تحویل در همان روز کاری در کمتر از 2 ساعت)، و "سفارش عادی" (تحویل در روز یا روزهای کاری بعد)، به دست مشتریان می‌رسد.

4-‌ قیمت منصفانه (Ex.Price)

یکی از فاکتورهای مهم در ایجاد رضایت در مشتریان خرید کالای با اصالت و کیفیت به قیمتی مناسب و منصفانه است. ما به منظور عمل به تعهد خود مبنی بر عرضه قطعات و لوازم یدکی خودرو با قیمت منصفانه (Express Price)، تلاش می‌کنیم بواسطه تأمین قطعات و لوازم یدکی از تولیدکنندگان، واردکنندگان اصلی و یا نمایندگان رسمی و بالادستی بازار، قطعات یدکی را با قیمتی ارزان‌تر و منصفانه‌تر در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. 

5-‌ پشتیبانی متعهدانه (Ex.Service)

اگر مشتریان را شریک تجاری خود بدانیم، همواره پاسخگویی به خواست و نیاز آنها، در هر زمان را وظیفه خود می‌دانیم. ما برای عمل به تعهد خود مبنی بر پشتیبانی متعهدانه (Express Service)، تلاش کرده‌ایم راه‌های مختلفی را برای ارتباط با مشتریان خود تعریف کنیم، تا این اطمینان حاصل شود هر سوال یا مشکلی که برای مشتریان ایجاد می‌شود به سرعت و به گونه‌ای مناسب پاسخ داده شود. در واقع، ما درصدد هستیم تا همواره با ارائه بهترین خدمات، اطلاعات و مشاوره‌ها (به کمک شبکه‌ای از تعمیرکاران حرفه‌ای همکار خود)، همانند یک مشاور خوب، شریک مشتریان خود برای خریدی راحت، مطمئن و به صرفه باشیم.

از سوی دیگر، هدف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایجاد آسودگی و اطمینان خاطر و جلب رضایت کاربران آنلاین بابت انتخاب و خرید از فروشگاه‌های اینترنتی در کشور است؛ از این رو، ما نیز جهت ایجاد این اعتماد و اطمینان در مشتریان خود ضمن اخذ نماد اعتماد الكترونيكی از وزارت مزبور، با استفاده از نرم‌افزارهای امنيتی قدرتمند به صورت دائم از اطلاعات مشتریان و شبکه تعمیرکاران همکار خود حراست می‌کنیم.